Caso Vacuum sealer GourmetVAC 480 Automatic, Silver, 160 W,
- TootjadCaso
- Mudel: 01387
- Saadavus: 3
-
193€
Caso Vacuum sealer GourmetVAC 480 Automatic, Silver, 160 W,
| All | |
| Brutokaal | 3.95 kg |
| Film Box | Internal roll container with cutter |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Kaasas lõikur | Yes |
| Muud funktsioonid | Double piston pump (20L / min) and powerful motor. Varied functions: manual sealing, automatic vacuuming and sealing. |
| Netokaal | 3 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Vacuum sealer |
| Producer product name | GourmetVAC 480 |
| Rulli laius | 30 cm |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Temperatuuri kontrollimine | No |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Automatic |
| Vacuum-chamber | Removable |
| Võimsus | 160 W |
| Volume (m3) | 0.018032 m |
Sildid: caso vacuum sealer gourmetvac 480 automatic, silver, 160 w, 01387, caso, vaakumpakendaja




